Aleksandra Adamczyk

personal trainer

follow me

Zadbaj ze mną o swoje ciało i zdrowie!

Take care of your body and health with me!

Specjalizacje

Specialist Areas

Klika słów o mnie

Umiejętności zawodowe podnosiłam przez wiele lat biorąc udział w wielu prestiżowych szkoleniach dla trenerów personalnych oraz dietetyków. Wyjeżdżałam na obozy szkoleniowe, gdzie stale nabywałam nowe kwalifikacje i doświadczenie. Specjalizuję się w poprawie ruchu oraz pomagam moim podopiecznym zmienić nawyki żywieniowe. Uczę jak wprowadzić aktywność fizyczną do codziennej rutyny tak aby czerpać z niej przyjemność.
Uczestniczyłam w szkoleniu techniki Animal Flow. Na co dzień przeplatam trening Animal Flow z moimi autorskimi zestawami ćwiczeń. Dzięki czemu poprawiam mobilność, wytrzymałość, siłę i koordynację.

A few words about me

I have been improving my professional skills for many years by taking part in many prestigious trainings for personal trainers and nutritionists. I went to training camps, where I constantly acquired new qualifications and experience. I specialize in improving movement and helping my clients change their eating habits. I will teach you how to introduce physical activity into your daily routine so that you can enjoy it.
I participated in the Animal Flow training. Every day I mix Animal Flow training with my own sets of exercises. Thanks to this, I will help you to improve mobility, endurance, strength, and coordination.

Dlaczego ja?

Why me?

Kwalifikacje

Qualifications

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystanie ze strony internetowej traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w polityce prywatności.